SZEROKI WYBÓR OPRAW

Dla niektórych to stylowy dodatek, dla innych praktyczna konieczność: szeroka gama oprawek oferowanych przez nasz salon daje Ci pewność, że znajdziesz coś dla siebie.


Przyjdź do salonu i umów się na niezobowiązującą konsultację. Chętnie poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania oraz szczegółowo doradzimy i pomożemy w wyborze właściwego stylu oprawki oraz typu soczewek, które są dla Ciebie najwłaściwsze.

DLA PANÓW

Mamy oprawki męskie idealne dla Ciebie, niezależnie od tego, czy szukasz

wygodnych i stabilnych oprawek, w których można uprawiać sport, czy też czegoś

stylowego i eleganckiego do pracy w biurze.

DLA PAŃ

Okulary powinny wyglądać czasem elegancko, czasem nowocześnie i nietypowo, ale zawsze bardzo stylowo. Możesz liczyć  na bogaty wybór oprawek w naszym salonie, na pewno znajdziesz tutaj coś, co będzie odzwierciedlać Twój styl i osobowość.

DLA DZIECI

Oprawki dla dzieci muszą być wyjątkowo wytrzymałe i jednocześnie wygodne, a przy tym powinny wyglądać atrakcyjnie niezależnie od tego, czy dziecko potrzebuje okularów do szkoły, na plac zabaw czy do sali gimnastycznej. Piękny design i funkcjonalność mogą iść w parze, czego dowodem jest bogata kolekcja oprawek dla naszych najmłodszych klientów. Udzielamy również porad w doborze najbardziej wytrzymałych i elastycznych soczewek.

PRZECIWSŁONECZNE

Chroń swój wzrok przed szkodliwym promieniowaniem UV. Posiadamy okulary przeciwsłoneczne zapewniające najlepszą ochronę.

STRZELCE OPOLSKIE
KRAKOWSKA 24

PON. - PT. 10:00 - 17:00